Seznamte se s hvězdami filmu Kameňák 3: Toto jsou hlavní herci, kteří září na plátně!

Petr Čtvrtníček jako Pepa

Petr Čtvrtníček se narodil 29. května 1960 v Praze a je známým českým hercem a dabérem. V filmu Kameňák 3 ztvárnil hlavní roli Pepy, sympatického majitele penzionu na Vysočině. Čtvrtníček je také známý svou prací v divadle, televizi a dabingu. Jeho charakteristický hlas si můžeme pamatovat z mnoha českých i zahraničních filmů a seriálů. Petr Čtvrtníček patří mezi respektované osobnosti české filmové scény a jeho herecký talent si získal širokou oblibu diváků.

Václav Glazar jako Honza

Václav Glazar, známý český herec a zpěvák, se ve filmu Kameňák 3 představuje v roli Honzy. Glazar se proslavil nejen svým hereckým talentem, ale také hudební kariérou. Jeho charismatická osobnost a energický projev mu získaly mnoho fanoušků. V rolích často exceluje díky své schopnosti propojit komediální prvky s emocemi a přesvědčivostí. V Kameňáku 3 přináší do role Honzy svůj unikátní styl a humor, který diváky okouzlil už v předchozích dílech série. Glazarova energie a charisma dodávají postavě Honzy na plátně životnost a autentičnost, což ho činí jedním z nezapomenutelných prvků tohoto populárního filmu.

Jiří Lábus jako Štěpán

Jiří Lábus se ve filmu Kameňák 3 představuje v roli Štěpána, který je známý svou nezdolnou energií a vtipným pohledem na život. Lábus, narozený v Praze, je uznávaný český herec s bohatou filmovou i divadelní kariérou. Díky svému talentu a charizmatu dokázal skvěle vtělit postavu Štěpána a přinést do filmu Kameňák 3 nezapomenutelné momenty plné humoru a šarmu. Jiří Lábus je jedním z hlavních pilířů úspěchu tohoto populárního českého komediálního snímku.

Eva Holubová jako Bára

Eva Holubová se ve filmu Kameňák 3 představuje v roli Báry, partnerky hlavní postavy Pepy. Tato zkušená herečka je známá svým talentem a schopností skvěle ztvárnit různorodé postavy. Své diváky pokaždé uchvátí svým charismatickým vystupováním a přirozenou hereckou chutí. V Kameňáku 3 Eva Holubová dokázala skvěle propojit komediální prvky s emocemi, což ji nejen potvrdilo jako vynikající herečku, ale také přispělo k úspěchu celého filmu. Její energický projev a schopnost vtisknout postavě hloubku ji činí jedním z nejoblíbenějších členů hereckého obsazení tohoto populárního filmu.

Simona Stašová jako Simona

Simona Stašová, známá česká herečka a zpěvačka, se ve filmu Kameňák 3 objevuje v roli Simony. Simona Stašová je velmi oblíbenou tváří českého filmu a divadla. Své herecké umění prokázala v mnoha úspěšných projektech a získala si srdce diváků po celé České republice. Její charismatická osobnost a talent ji přivedly k mnoha oceněním a nominacím v oblasti herectví. V Kameňáku 3 přináší do role Simony svůj nezaměnitelný šarm a humor, kterým okouzlí každého diváka.

Jiří Korn jako Karel

Jiří Korn, známý český zpěvák a herec, se ve filmu Kameňák 3 představuje v roli Karla. Korn má bohaté herecké zkušenosti nejen z filmů, ale i z divadla a televize. Jeho charismatická osobnost a talent mu pomohly získat popularitu mezi diváky. V roli Karla přináší do filmu energii a humor, které dodávají postavě životnosti a autentičnosti. Jeho vystoupení ve filmu Kameňák 3 je jedinečné a nezapomenutelné, což ho zařazuje mezi hvězdy tohoto úspěšného českého komediálního snímku.

Dana Batulková jako Dana

Dana Batulková, známá česká herečka a zpěvačka, se ve filmu Kameňák 3 objevuje v roli Dany. Batulková má bohaté herecké zkušenosti a je známá svým talentem a charismatickou osobností. Její vystoupení v Kameňáku 3 dodávají filmu další vrstvu humoru a energie. Dana Batulková je pro diváky neodmyslitelně spojena s rolí Daniny a její přirozenost na plátně ji činí jednou z nejoblíbenějších postav tohoto populárního českého komediálního snímku.

Publikováno: 08. 05. 2024