OC Letňany Cinema City: Nejnovější filmové trháky na dosah ruky

Kino Cinema City Letňany

Kino Cinema City Letňany se nachází v obchodním centru Letňany a nabízí nejmodernější filmovou technologii. Diváci si mohou užít filmy ve formátech 2D i 3D na devíti prostorných sálech. Pro maximální komfort jsou k dispozici pohodlná sedadla a špičkový zvukový systém. Kino pravidelně promítá nejnovější filmové trháky, ale i menší artové snímky. V nabídce nechybí ani dětské filmy a pravidelné projekce s českým dabingem. Návštěvníci kina mohou využít i širokou nabídku občerstvení v podobě popcornu, nachos a dalších pochutin.

Program a vstupenky

Festival nabídne bohatý program pro celou rodinu. Těšit se můžete na koncerty, divadelní představení, workshopy a mnoho dalšího. Pro děti bude připravena dětská zóna s atrakcemi a hrami.

Vstupenky na festival jsou již v prodeji. Zakoupit si je můžete online nebo na vybraných prodejních místech. Cena vstupenek se liší dle typu vstupenky a data nákupu. Pro rodiny s dětmi nabízíme zvýhodněné rodinné vstupenky.

Pro více informací o programu a vstupenkách navštivte naše webové stránky nebo sledujte naše sociální sítě.

Nejnovější filmové trháky

Na plátnech kin se v posledních týdnech objevila řada slibných novinek. Fanoušci komiksových adaptací se konečně dočkali premiéry filmu "Strážci vesmíru", který slibuje epickou podívanou plnou akce a humoru. Milovníci romantických komedií si pak jistě nenechají ujít novinku "Láska přes internet", v níž hlavní role ztvárnili Anna Kendrick a Bill Hader. Pro náročnější diváky je tu pak historické drama "Poslední koruna", které vypráví příběh o posledních dnech Habsburské monarchie. Ať už je váš filmový vkus jakýkoli, v kinech si v těchto dnech určitě vyberete.

Atmosféra a zážitek

Prostředí hraje zásadní roli a dokáže umocnit celkový dojem. Ať už se jedná o útulnou kavárnu s vůní čerstvé kávy, nebo o rušnou restauraci s živou hudbou, atmosféra dotváří náš zážitek. Důležité jsou detaily – příjemná hudba, pohodlné sezení a tlumené osvětlení. Všechny tyto prvky společně vytváří harmonii, která podtrhuje jedinečnost okamžiku a zanechává v nás hlubší dojem.

Občerstvení a další služby

Na festivalu nebude chybět pestrá nabídka občerstvení. Těšit se můžete na burgery, pizzu, langoše a další festivalové speciality. Vegetariáni a vegani si také přijdou na své. Chybět nebude ani stánek se zmrzlinou a sladkými dobrotami. Pro doplnění energie bude připraveno několik barů s nabídkou piva, vína, míchaných drinků a nealkoholických nápojů. Na festivalu bude k dispozici také bankomat a stanoviště první pomoci.

Doprava a parkování

Do centra města se nejsnáze dostanete MHD, a to tramvají číslo 3, 5 a 8. Zastávka se nachází pouhých 5 minut chůze odtud. Pokud preferujete cestu autem, v okolí je k dispozici několik placených parkovišť. Doporučujeme parkoviště u obchodního centra Palladium nebo garáže Národního divadla. Obě varianty nabízí pohodlné parkování s krátkou docházkovou vzdáleností. Nezapomeňte, že centrum města je placenou zónou, proto si nezapomeňte zakoupit parkovací lístek.

Tipy pro návštěvníky

Plánujete výlet? Nezapomeňte na pohodlné boty, památky a muzea bývají od sebe vzdálené a procházky vás příjemně unaví. Pokud cestujete v létě, nezapomeňte na opalovací krém a pokrývku hlavy, slunce umí být zrádné. V zimě se naopak vybavte teplým oblečením, rukavicemi a čepicí. Nezapomeňte si s sebou vzít dostatek hotovosti, ne všude akceptují platební karty. Ať už se chystáte kamkoli, nezapomeňte si s sebou vzít dobrou náladu a fotoaparát, ať si z výletu přivezete ty nejkrásnější vzpomínky!

Publikováno: 18. 06. 2024