Dobrý večer, omlouváme se, ale problémy na doméně s přehrávači neustále přetrvávají. Na opravě pracujeme. Děkujeme za pochopení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Často kladené dotazy


V této sakci naleznete odpovědi na nejčastěji položené otázky týkající se webu SledujuFilmy.cz.

Pokud máte nějaké dotazy na naše služby, doporučujeme projít seznam otázek a jejich odpovědí, což by mělo zodpovědět veškeré dotazy valné většiny uživatelů stránek.


Čím se zabývá web SledujuFilmy.cz?

Náš webový portál se zabývá agregací, kategorizací a vyhledáváním veškerého video obsahu lokalizovaného do českého a slovenského jazyka, za účelem nabídnutí přehledného a rychlého vyhledávání požadovaného video-materiálu.


Co všechno můžu na vašich stránkách najít?

Prostřednictvím našeho vyhledávače je možné najít a zobrazit veškerý audiovizuální materiál související se zábavním průmyslem, jmenovitě filmy, seriály, videoklipy, vlogy a další. Náš web slouží nejen jako vyhledávač, ale i pomocník pro filtraci výsledků a optimalizaci vašeho hledání. Například přes sekci “Osobnosti” můžete vyhledat svého oblíbeného herce či herečku a veškeré přehrávače s filmy či seriály, ve kterých daná osobnost účinkuje.


Je tato služba zpoplatněna?

Veškeré služby poskytované v rámci našeho webu jsou zcela zdarma a je možné je využívat i bez jakékoli formy registrace. Pokud nastane situace, kdy přehrávač vyžaduje po uživateli registraci či platbu, jedná se o nabídku třetí strany, kterou doporučujeme ignorovat a pokračovat pouze na vlastní nebezpečí.


Filmy a seriály zadarmo? Je to legální?

Naše stránka slouží pouze jako automatický vyhledávač audiovizuálního obsahu, který není umístěn na našich stránkách, ale je na něj pouze odkázáno, podobně jako například u vyhledávače Google. Jediný rozdíl je pouze v tom, že náš vyhledávač se specializuje pouze na audiovizuální média. Právní odpovědnost tedy zůstává v rukou původního hostitele obsahu.

Podezření na nelegální obsah může vlastní autorských či distributorských práv nahlásit prostřednictvím sekce “Autoři”.


Proč musím zavírat okna s reklamou dříve, než mohu přehrávač spustit?

Jak bylo zmíněno výše, obsah přehrávačů není umístěn na našem webu a tudíž nemůžeme ovlivnit jeho podobu. Reklamní okna jsou součástí přehrávače třetí strany a stejně tak mohou být i monetizovány třetí stranou. Tyto reklamy ovšem nejsou součástí našeho webu. Naše reklamní inzerce je obsažena pouze přímo na doméně SledujuFilmy.cz a dbáme na to, aby byla její podoba pro naše uživatele co nejméně intruzivní či obtěžující.


Potřebuju pro sledování něco instalovat či stahovat?

Pro spuštění všech přehrávačů vyhledatelných přes náš web je nutné mít pouze funkční prohlížeč jako např. Mozilla Firefox, Google Chrome či Internet Explorer/Edge (nejlépe aktualizovaný na nejnovější verzi). Žádné další doplňky či programy není nutné stahovat ani instalovat. V případě, že po vás některý z extreních přehrávačů třetí strany vyžaduje stažení či instalaci dodatečných dat, silně doporučujeme tuto výzvu odmítnout či ignorovat a žádné doplňky do svého počítače neinstalovat.Tým SledujuFilmy.czPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku