KISS Koncert 2023: Legendy Rocku Znovu V Česku!

Legendy zpět v Česku

Po dlouhých čtyřech letech se rockoví titáni Kiss vrací do České republiky! Fanoušci se konečně dočkají a 20. června 2023 budou moci v pražském Edenu zažít show, která je pověstná po celém světě. Koncert je součástí evropské šňůry End of the Road, která je podle slov kapely skutečně jejich poslední. Bude to tedy poslední možnost vidět legendární černobílý make-up, ohnivé efekty a slyšet nesmrtelné hity jako "Rock and Roll All Nite" nebo "I Was Made for Lovin' You" naživo. Vstupenky na tento výjimečný koncert mizí závratnou rychlostí, takže pokud si chcete užít rozlučku s Kiss, neváhejte ani chvíli!

Datum a místo konání

Fanoušci legendární rockové kapely KISS v České republice a na Slovensku zbystřete! Ikoničtí rockeři se v rámci svého rozlučkového turné "End of the Road" chystají do Prahy. Koncert se uskuteční 20. června 2023 v pražské O2 areně. O2 arena, která je největší halou svého druhu v České republice, slibuje nezapomenutelnou atmosféru a show, na kterou fanoušci KISS jen tak nezapomenou. Vstupenky na koncert budou v prodeji od 18. listopadu 2022.

Poslední šance vidět KISS

Pro fanoušky tvrdé muziky a legendárních Kiss přichází hořkosladká zpráva. Jejich evropské turné v roce 2023, které zahrnovalo i zastávku v České republice, se nesmazatelně zapíše do historie jako jejich poslední. Kapela oznámila, že po padesáti letech na pódiu a nespočtu odehraných koncertů definitivně ukončí svou kariéru. Pro mnohé je to poslední šance vidět tuto legendární skupinu naživo a užít si jejich ikonickou show plnou pyrotechniky, líčení a nezapomenutelných hitů. Koncert slibuje strhující průřez celou jejich kariérou, od klasických pecek jako "Rock and Roll All Nite" a "Detroit Rock City" až po novější skladby. Pro fanoušky, kteří si chtějí vychutnat rozlučku s Kiss naplno, je připravena i možnost zakoupení VIP balíčků, které zaručí nezapomenutelný zážitek. Lístky na koncert mizí závratnou rychlostí, proto neváhejte a zajistěte si své místo na tomto historickém koncertu.

Rozlučkové turné End of the Road

Po dlouhých 50 letech na scéně se legendární rockeři KISS loučí se svými fanoušky ve velkém stylu. Jejich rozlučkové turné "End of the Road" sice začalo už v roce 2019, ale v roce 2023 se vrací do Evropy a slibuje nezapomenutelnou show plnou pyrotechniky, kostýmů a největších hitů. Fanoušci se můžou těšit na klasiky jako "Rock and Roll All Nite", "Detroit Rock City" nebo "I Was Made for Lovin' You". KISS si pro své věrné fanoušky připravili show nabitou energií, která vzdává hold jejich neuvěřitelné kariéře. Bude to poslední šance vidět tuto legendární kapelu naživo, takže pokud jste fanoušky tvrdší muziky, nenechte si ujít tuhle jedinečnou příležitost rozloučit se s králi glam rocku.

Historie kapely v kostce

Kapela KISS, legendární rockeři známí pro své ikonické líčení a explozivní show, se v roce 2023 vrací do České republiky v rámci svého rozlučkového turné "End of the Road". Fanoušci se můžou těšit na velkolepou show plnou hitů, pyrotechniky a kostýmů, které kapelu proslavily po celém světě. KISS vznikli v roce 1973 v New Yorku a na svém kontě mají přes 45 milionů prodaných alb. Mezi jejich nejznámější hity patří "Rock and Roll All Nite", "Detroit Rock City", "I Was Made for Lovin' You" nebo "Love Gun". Koncert KISS v roce 2023 slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny fanoušky rockové hudby.

Ikonické líčení a kostýmy

Koncert KISS v roce 2023 nebyl jen hudební událostí, ale i pastvou pro oči. Kapela je proslulá svou extravagantní image a ani tentokrát nezklamala. Členové KISS vtrhli na pódium v plné zbroji – s ikonickými černobílými make-upy, které se staly synonymem pro kapelu. Gene Simmons se pyšnil svým démonickým zjevem, Paul Stanley zářil jako Starchild, Tommy Thayer ohromoval jako Spaceman a Eric Singer děsil jako Catman. Každý detail byl dotažený k dokonalosti, od třpytivých kostýmů zdobených cvočky a řetězy až po platformy, na kterých členové kapely dosahovali nadlidských výšek. Právě kombinace ohnivé show, strhující hudby a ikonického vzhledu dělá z koncertů KISS nezapomenutelný zážitek. Fanoušci se mohli kochat pohledem na své idoly, kteří i po letech na scéně stále srší energií a vášní pro rock'n'roll.

Pyrotechnická show a efekty

Koncert skupiny Kiss v roce 2023 slibuje nezapomenutelný zážitek, a to i díky jejich legendární pyrotechnické show. Kiss jsou známí tím, že na pódiu nešetří ohněm, světly ani explozemi, a fanoušci se můžou těšit na velkolepou podívanou. Očekávejte ohnivé efekty synchronizované s hudbou, oslnivé laserové projekce a samozřejmě i ikonické chrlení ohně od Gene Simmonse. Pyrotechnika je nedílnou součástí show Kiss už od 70. let a kapela si dává záležet na tom, aby byla stále inovativní a ohromující. I když přesné detaily show pro rok 2023 zůstávají tajemstvím, fanoušci se můžou spolehnout, že Kiss předvedou nezapomenutelné představení plné energie, ohně a skvělé muziky.

Vstupenky a jejich dostupnost

Fanoušci kapely KISS v České republice a na Slovensku netrpělivě vyhlíželi informace o vstupenkách na koncert v roce 2023. Oficiální prodejní místa jako Ticketportal, Ticketmaster nebo GoOut zveřejnila vstupenky k prodeji ve stejný den a čas, aby byla zajištěna férová šance pro všechny fanoušky. Kvůli velkému zájmu o tuto legendární rockovou skupinu se očekával okamžitý nápor na prodejní systémy. Pořadatelé koncertu proto doporučovali fanouškům, aby se zaregistrovali na odběr novinek a byli tak informováni o zahájení prodeje vstupenek. Ceny vstupenek se lišily v závislosti na kategorii a umístění v hledišti. Pro fanoušky s omezeným rozpočtem byly k dispozici i cenově dostupnější vstupenky na stání. Organizátoři koncertu také upozornili na zvýšený výskyt podvodných prodejců vstupenek, kteří se snaží využít nadšení fanoušků. Doporučovali proto nakupovat vstupenky pouze z oficiálních zdrojů.

Předkapely a program koncertu

Pro fanoušky, kteří se nemohou dočkat hlavní hvězdy večera, je připravena i hudební ochutnávka v podobě předkapel. Zatímco přesná sestava se může lišit v závislosti na konkrétním místě konání, organizátoři slibují nabitý program s kvalitními kapelami, které naladí atmosféru na tu správnou rockovou vlnu. Jména předkapel budou postupně odhalována, takže sledujte oficiální stránky koncertu a sociální sítě, abyste byli v obraze. Samotný koncert Kiss pak slibuje nezapomenutelný zážitek plný energie, ohňostrojů a největších hitů této legendární kapely. Fanoušci se můžou těšit na klasiky jako "Rock and Roll All Nite", "Detroit Rock City" nebo "I Was Made for Lovin' You". Koncert bude rozdělen do několika bloků, mezi kterými nebudou chybět ani sólová vystoupení jednotlivých členů. Připravte se na velkolepou show plnou světelných efektů, pyrotechniky a kostýmů, která vás přenese do světa rock'n'rollu.

Očekávaná atmosféra a fanoušci

Koncert Kiss v roce 2023 slibuje nezapomenutelnou atmosféru, kterou může vytvořit jen tato legendární kapela a jejich oddaní fanoušci. Očekává se, že koncert přiláká tisíce skalních příznivců, kteří společně vytvoří elektrizující atmosféru. Fanoušci Kiss jsou proslulí svou vášní pro kapelu, ať už se jedná o kostýmy inspirované členy kapely, malování na obličej nebo hlasité zpěvy všech ikonických hitů. Koncert Kiss není jen koncert, je to událost, sdílený rituál mezi kapelou a fanoušky, kde se stírají hranice a energie dosahuje vrcholu. Očekávejte moře zdvižených rukou, hlasité chorály a nepopsatelnou energii, která vás pohltí od první do poslední noty. Bude to noc plná ohně, světel a nesmrtelných rockových hymen, na kterou fanoušci Kiss nikdy nezapomenou.

Doprava a ubytování

Koncert skupiny Kiss v roce 2023 slibuje nezapomenutelnou show a fanoušci z celé země se jistě sjedou, aby viděli rockové legendy naživo. Pro ty, kteří plánují cestu na koncert, je důležité zajistit si dopravu a ubytování s dostatečným předstihem. V závislosti na vaší poloze a preferencích existuje několik možností. Pokud cestujete z větší dálky, může být nejpohodlnější variantou letadlo. V takovém případě si ověřte dostupnost letů na nejbližší letiště a zvažte rezervaci ubytování v blízkosti místa konání koncertu. Pro ty, kteří preferují cestování po zemi, je k dispozici síť autobusových a vlakových spojů. Zkontrolujte si jízdní řády a dostupnost jízdenek s ohledem na datum koncertu. Pokud cestujete autem, naplánujte si trasu předem a počítejte s možným zdržením v dopravě, zejména v den koncertu. V blízkosti místa konání koncertu se obvykle nacházejí placená parkoviště, ale doporučujeme rezervovat si místo předem, abyste měli jistotu. Co se týče ubytování, v okolí koncertní haly najdete širokou škálu hotelů, penzionů a apartmánů. Ceny se liší v závislosti na lokalitě, typu ubytování a délce pobytu. Rezervujte si ubytování co nejdříve, abyste měli z čeho vybírat a získali nejlepší ceny. Nezapomeňte, že v den koncertu bude poptávka po ubytování vysoká, proto neotálejte s rezervací.

Tipy pro návštěvníky koncertu

  KISS merchandise a suvenýry

  Koncert KISS v roce 2023 slibuje nezapomenutelnou show a pro fanoušky bude k dispozici i široká škála merchandise a suvenýrů. Trička s ikonickým make-upem kapely, nášivky, plakáty a další předměty s logem KISS budou k dostání ve stáncích v okolí koncertní haly. Pro sběratele budou lákadlem limitované edice suvenýrů, například podepsané fotografie, sběratelské mince nebo repliky kytar. Fanoušci si tak budou moci odnést domů nejen vzpomínky na skvělý koncert, ale i hmotné upomínky na své hudební idoly. Ceny merchandise se budou lišit v závislosti na typu a exkluzivitě produktu. Pro ty, kteří si budou chtít zážitek z koncertu ještě více zpříjemnit, budou k dispozici i VIP balíčky s exkluzivním přístupem do zákulisí, setkáním s kapelou nebo suvenýry.

  Vzpomínky na předchozí koncerty

  Vzduchem se nese nostalgie a očekávání, protože fanoušci KISS po celé České republice se připravují na další epickou show v roce 2023. Pro mnohé to nebude jen tak ledajaký koncert, bude to cesta časem, připomínka minulých vystoupení, která otřásla jejich světem. Kdo by mohl zapomenout na ohnivou smršť, která pohltila pódium během turné „Alive 35“ v roce 2009? Nebo na syrovou energii, která prostupovala stadionem během „Sonic Boom Over Europe“ v roce 2010? Každý koncert KISS je událostí, která se vryje do paměti, a fanoušci si dodnes živě vybavují ikonické momenty, ať už je to Gene Simmons chrlící oheň, Paul Stanley létající nad davem nebo explozivní bicí sólo Erica Singera. Rok 2023 slibuje další kapitolu v této legendární historii a fanoušci netrpělivě očekávají, jaké nové vzpomínky si tentokrát odnesou.

  Koncert KISS 2023 v porovnání s předchozími koncerty
  Vlastnost KISS koncert 2023 KISS koncert 2017 (Příklad)
  Datum konání Bohužel, datum konání KISS koncertu v roce 2023 není známo. 1. července 2017
  Místo konání Bohužel, místo konání KISS koncertu v roce 2023 není známo. Letiště Letňany, Praha

  KISS - legenda, která nezemře

  V roce 2023 se fanoušci rockové hudby po celém světě dočkali – legendární KISS ohlásili své poslední turné s názvem „End of the Road“. Pro české fanoušky to znamenalo jedinečnou možnost vidět tuto ikonickou kapelu naživo, a to 20. června 2023 v pražské O2 areně. Koncert byl beznadějně vyprodaný a tisíce fanoušků si přišlo užít show plnou pyrotechniky, světelných efektů a samozřejmě největších hitů KISS. Kapela v čele s charismatickým frontmanem Genem Simmonsem a kytaristou Paulem Stanleym předvedla strhující výkon, který nenechal nikoho na pochybách, že KISS jsou stále králi glam rocku. Koncert byl plný energie a emocí, a pro mnohé fanoušky se stal nezapomenutelným zážitkem. KISS v Praze dokázali, že jejich hudba je nadčasová a že i po padesáti letech na scéně dokáží strhnout davy.

Publikováno: 06. 07. 2024