Kino Vesmír Svitavy zve na hvězdný program!

Kino Vesmír Svitavy

Kino Vesmír ve Svitavách nabízí pestrý program pro všechny věkové kategorie. Na plátnech kina se promítají nejnovější filmové hity, ale i klasické filmy, dokumenty a animované pohádky pro děti. Program kina Vesmír ve Svitavách je pravidelně aktualizován a zveřejňován na webových stránkách kina a na sociálních sítích. Návštěvníci kina se tak mohou těšit na pravidelné filmové premiéry, tematické filmové festivaly a další doprovodné akce. Kino Vesmír je oblíbeným místem setkávání filmových fanoušků ze Svitav a okolí. Díky modernímu vybavení a příjemnému prostředí si zde sledování filmů užijí malí i velcí diváci. Kromě promítání filmů pořádá kino Vesmír ve Svitavách i další kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení a besedy s tvůrci. Kino se tak stalo důležitým kulturním centrem města a místem, kde se potkávají lidé se zájmem o film a kulturu.

Aktuální program

Promítáme nejnovější filmové trháky, ale i klasiky stříbrného plátna. Pro rodiny s dětmi máme připravené animované pohádky a dobrodružné filmy. Milovníci napětí si přijdou na své u hororů a thrillerů. Pro fanoušky artových filmů promítáme také festivalové snímky a nezávislou tvorbu. Aktuální program kina Vesmír ve Svitavách najdete na našich webových stránkách a na plakátech v kině. Vstupenky si můžete zakoupit online, v pokladně kina nebo v Turistickém informačním centru ve Svitavách. Těšíme se na vaši návštěvu!

Filmové novinky

Kino Vesmír ve Svitavách si pro své diváky i tento týden připravilo pestrý program plný filmových novinek. Fanoušci akčních filmů se můžou těšit na nejnovější hollywoodský blockbuster, zatímco milovníci romantických komedií si přijdou na své u francouzského snímku s hvězdným obsazením. Pro rodiny s dětmi je připravena animovaná pohádka, která pobaví malé i velké diváky. Vstupenky na všechny projekce je možné zakoupit online na webových stránkách kina nebo přímo na pokladně kina.

Kino Vesmír ve Svitavách se může pochlubit nejmodernějším technickým vybavením, které zaručuje skvělý filmový zážitek. Pohodlná sedadla a prostorný sál vám umožní užít si film naplno. Kromě toho kino nabízí i občerstvení v podobě popcornu, nachos a dalších pochutin, které si můžete vychutnat během promítání.

Sledujte program kina Vesmír ve Svitavách a nenechte si ujít nejnovější filmové novinky. Kino Vesmír ve Svitavách je ideálním místem pro strávení příjemného večera s rodinou nebo přáteli.

Festivaly a akce

Kino Vesmír ve Svitavách je hrdé na to, že je součástí kulturního života města a aktivně se zapojuje do mnoha festivalů a akcí. Během roku se můžete těšit na pestrou škálu filmových přehlídek, tematických projekcí a doprovodných programů. Kino Vesmír je pravidelným dějištěm filmových festivalů, jako je například Jeden svět, který přináší dokumentární filmy s lidskoprávní tematikou, nebo festival animovaných filmů Anifilm. Pro milovníky hudby kino pořádá projekce hudebních dokumentů a koncertů. Děti se mohou těšit na filmové festivaly pro nejmenší, jako je Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež Zlín Film Festival. Kino Vesmír se také aktivně zapojuje do kulturních akcí města Svitavy, jako jsou například Svitavské slavnosti či Svitavský advent. Během těchto akcí kino nabízí speciální projekce, workshopy a další doprovodné programy. Sledujte program kina Vesmír ve Svitavách a nenechte si ujít žádný z pestré nabídky festivalů a akcí.

Vstupenky a rezervace

Vstupenky na promítání v Kině Vesmír ve Svitavách si můžete zakoupit online na oficiálních stránkách kina nebo přímo na pokladně kina před začátkem představení. Doporučujeme zakoupit si vstupenky předem, a to zejména na populární filmy a premiéry, jelikož se může stát, že budou vyprodané. Online rezervace vstupenek je možná, ale je nutné si je vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení. V opačném případě rezervace propadá. Kino Vesmír nabízí různé typy vstupného, včetně zlevněného vstupného pro děti, studenty, seniory a ZTP. Aktuální ceny vstupenek a informace o slevách najdete na webových stránkách kina nebo na pokladně. Platba na pokladně kina je možná v hotovosti i platební kartou. V případě online nákupu vstupenek je možné platit pouze platební kartou.

Pro školy a školky

Kino Vesmír ve Svitavách je skvělým místem pro školní výlety a edukativní programy pro všechny věkové kategorie. Nabízíme speciální promítání filmů pro mateřské, základní i střední školy, která jsou přizpůsobena věku a znalostem studentů. Naše programy zahrnují filmové projekce s následnou diskusí, workshopy a interaktivní hry, které dětem pomohou rozvíjet kritické myšlení a kreativitu.

Pro nejmenší diváky z mateřských školek máme připraveny pohádky a animované filmy, které jim zábavnou formou představí důležitá témata jako přátelství, rodina a respekt k přírodě. Pro starší studenty nabízíme dokumentární filmy, filmové adaptace literárních děl a další žánry, které jim pomohou rozšířit si obzory a poznat různé kultury a historické události.

Kromě pravidelných projekcí pořádáme také filmové festivaly a tematické projekce, které se zaměřují na aktuální společenské otázky a environmentální problémy. Naše kino je vybaveno moderní zvukovou a projekční technikou, která zaručuje kvalitní filmový zážitek. Věříme, že návštěva kina Vesmír ve Svitavách bude pro vaše studenty nejen zábavou, ale i cennou vzdělávací zkušeností. Pro více informací o našem programu a rezervaci vstupenek navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte telefonicky.

Kavárna kina Vesmír

Kavárna kina Vesmír ve Svitavách je ideálním místem pro setkání s přáteli před filmem nebo pro příjemné posezení po jeho skončení. V útulné atmosféře si můžete vychutnat šálek lahodné kávy, osvěžující nápoj či něco malého k zakousnutí. Kavárna nabízí široký výběr teplých i studených nápojů, dezertů a slaných pochutin.

Sledujte program kina Vesmír ve Svitavách a naplánujte si návštěvu kavárny před filmem nebo po něm. Kavárna je otevřena vždy hodinu před začátkem prvního filmového představení a zavírá se hodinu po skončení posledního filmu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Historie kina

Kino Vesmír ve Svitavách má bohatou historii, která sahá až do první poloviny 20. století. Původní budova kina byla postavena v roce 1936 a stala se centrem kulturního dění ve městě. Po celá desetiletí promítalo Kino Vesmír nejnovější filmové trháky a hostilo řadu významných kulturních akcí. V 90. letech prošlo kino rozsáhlou rekonstrukcí, která mu vdechla nový život a moderní vybavení. Dnes Kino Vesmír nabízí divákům komfortní zážitek z promítání v digitální kvalitě s prostorovým zvukem. Program kina je pestrý a zahrnuje jak filmové novinky, tak i artové snímky, dokumenty a projekce pro děti. Kino Vesmír ve Svitavách je tak i nadále důležitým kulturním centrem a místem setkávání pro obyvatele Svitav a okolí.

Kontakt a otevírací doba

Pro informace o programu a otevírací době kina Vesmír ve Svitavách můžete kontaktovat přímo pokladnu kina. Telefonní číslo najdete na oficiálních webových stránkách města Svitavy nebo v tištěném programu kina, který je k dispozici na různých místech ve městě. Pokladna kina je obvykle otevřena hodinu před začátkem prvního promítání. Aktuální program kina Vesmír ve Svitavách najdete na webových stránkách města Svitavy, v tištěném programu kina nebo na různých filmových portálech. Program kina je obvykle aktualizován každý týden a zahrnuje širokou škálu filmů pro všechny věkové kategorie. Kromě běžných filmových projekcí kino Vesmír ve Svitavách nabízí i další kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty nebo přednášky. Informace o těchto akcích najdete také na výše uvedených místech.

Dostupnost a parkování

Kino Vesmír ve Svitavách se nachází v centru města na adrese náměstí Míru 115/7, Svitavy 568 01. Díky své poloze je snadno dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Autobusové nádraží je vzdálené pouhých 5 minut chůze a vlakové nádraží cca 10 minut. Pro návštěvníky kina, kteří přijíždějí vlastním vozem, je k dispozici placené parkoviště přímo před kinem. Další parkovací možnosti se nacházejí v přilehlých ulicích, například na ulici Smetanova nebo Tyršova. Vzhledem k omezené kapacitě parkovacích míst, doporučujeme přijet s dostatečným časovým předstihem, obzvlášť v odpoledních a večerních hodinách a o víkendech. Pro aktuální informace o programu kina Vesmír ve Svitavách, včetně časů promítání a cen vstupenek, doporučujeme navštívit webové stránky kina nebo facebookové stránky.

Fotogalerie

Vítejte ve fotogalerii Kina Vesmír ve Svitavách! Projděte si s námi vzpomínky na promítání pod hvězdami, filmové festivaly a další nezapomenutelné akce, které se v našem kině odehrály. Na fotkách objevíte známé tváře herců i režisérů, kteří nás poctili svou návštěvou. Zavzpomínejte na atmosféru filmových předpremiér a tematických večerů. Fotografie vám přiblíží i proměny interiéru a exteriéru Kina Vesmír, které prošlo v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí. Prohlédněte si snímky zachycující moderní promítací technologii a komfortní zázemí, které dnes kino nabízí svým návštěvníkům. Fotogalerie je pravidelně aktualizovaná o fotografie z nejnovějších akcí.

Názory diváků

Kino Vesmír ve Svitavách je pro mě srdcovka. Pamatuju si, jak jsme tam chodili s rodiči na pohádky a teď tam beru svoje děti. Program je pestrý, pro každého se tam něco najde. Líbí se mi, že promítají i filmy pro náročnější diváky a pořádají různé filmové festivaly. Jen tak dál!

Kino Vesmír má skvělou atmosféru, je to takové to klasické kino s duší. Poslední dobou jsem tam byla na několika filmech a vždycky jsem byla spokojená. Obraz i zvuk jsou kvalitní a sedačky pohodlné. Jen by to chtělo trochu vylepšit občerstvení, ale to je jen detail.

Jsem ráda, že ve Svitavách máme takové kino. Chodím tam pravidelně a vždycky si vyberu. Program kina Vesmír sleduju online a oceňuji, že je přehledný a informativní. Lístky si kupuju online, abych se nemusela bát, že už nebudou.

Kino Vesmír je skvělé místo pro trávení volného času. Doporučuji všem!

Publikováno: 23. 06. 2024