Omlouváme se za problém s červenou chybovou hláškou na stráce s přehrávači. Problém byl na straně poskytovatelů přehrávačů a již jsme ho odstranili. V případě, že u Vás problém stále přetrvává, nás prosím kontaktujte na FB nebo emailem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.




Filmy
Sledujete: Útok pětihlavého žraloka


16 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
11876

Popis: Z jachty se ztratí celá posádka. Všech šest lidí zmizí beze stopy. Na palubě zůstane fotoaparát, kde je něco jako žralok s více hlavami. Policie požádá o radu doktorku Angie Yostovou z mořského akvária. Angie předloží důkazy a mnoha druzích živočichů, kteří se narodili s dvěma hlavami. Někteří jsou dokonce života schpní, ale rozmazané fotce z aparátu velký význam nepřikládá. Ředitel Thaddeus Marschall potřebuje pro akvárium nějaký tahák a jestli je poblíž v oceánu velký žralok, chce ho mít v akváriu. Donutí Angie a skupinku stážistů vyplout na moře a pokusit se žraloka chytit. Nastraží návnady a pětihlavý žralok na sebe nenechá dlouho čekat. Je to bestie, která stáhla pod vodu jednoho stážistu, Shawna. Thaddeus stále touží po raritě a Angie by chtěla takového tvora k výzkumným účelům. Žralok mezi tím zaútočí na surfaře poblíž pláže. Policista Stehrling vymyslí plán. Žraloka vylákají na otevřené moře, vlákají ho do pasti a zneškodní dynamitem. S sebou mají i reproduktory se zvuky delfínů, kteří žraloky přitahují jak magnet. Na žraloka to stále nestačí... Až podmořské nálože dokáží predátora zastavit.(TV Barrandov)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (2 přehrávače)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku