Omlouváme se za problém s červenou chybovou hláškou na stráce s přehrávači. Problém byl na straně poskytovatelů přehrávačů a již jsme ho odstranili. V případě, že u Vás problém stále přetrvává, nás prosím kontaktujte na FB nebo emailem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: Turbo Kid


62 %
Hodnocení ČSFD.cz

6.6
Hodnocení IMDb.com

Přehrání
Počet zhlédnutí:
36318

Popis: Temná postapokalyptická budúcnosť, krajina zvaná Wasteland. Opustený chlapec, ktorý jazdí na BMX a miluje komiksy, stretáva tajomné dievča Apple. Následné udalosti ho donútia prekonať strach a stať sa nedobrovoľným hrdinom. Napriek tomu, že sa snažia nezapájať do všadeprítomného krviprelievania, Zeus – sadistický a samozvaný vodca Wastelandu – ich začne prenasledovať. Ozbrojený iba slepou vierou a prehistorickou turbonabíjacou zbraňou sa Kid učí, čo je spravodlivosť a priateľstvo, a vydáva sa na neuveriteľnú cestu, aby oslobodil Wasteland od samozvaného zla, a samozrejme, zachránil dievča svojich snov. „Je to BMX-ový komiks, nadsadená postapokalyptická krvavá komédia a lovestory. Je úžasné, keď sa nás príbeh dotkne a naozaj zasiahne, takže je dôležité mať pre film srdce. A o tom je práve ľúbostný príbeh medzi Kidom a dievčaťom, ktoré stretáva." RKSS.(Art Film Fest)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

TRAILERY
reklamní sdělení

Sdílet na Facebooku Karlovarský kraj - kultura

Narozeniny PŘEHRÁT FILM (4 přehrávače)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku