Omlouváme se za problém s červenou chybovou hláškou na stráce s přehrávači. Problém byl na straně poskytovatelů přehrávačů a již jsme ho odstranili. V případě, že u Vás problém stále přetrvává, nás prosím kontaktujte na FB nebo emailem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: The Breadwinner


73 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
9888

Popis: Po snímcích Brendan a tajemství Kellsu a Píseň moře přichází očekávaná novinka založená na nejprodávanějším románu Debory Ellis. Děj se odehrává v roce 2001, hlavní hrdinkou je Parvana, 11letá dívka, která vyrůstala v Tálibánu v Afghánistánu. Když je její otec neoprávněně zatčen, Parvana si ostříhá vlasy a začne se oblékat jako chlapec, aby podpořila svou rodinu. Začne pracovat a vedle svého přítele Shauzia objevuje Parvana nový svět svobody a nebezpečí. Parvana s neúprosnou odvahou čerpá sílu z fantastických příběhů, které si vytváří, když se vydává na cestu, aby našla svého otce a opět se spojila se svou rodinou. The Breadwinner je inspirativní vyprávění o síle příběhů, které udržují naději během těžkých časů.(factoryBrick)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
The Breadwinner
The Breadwinner The Breadwinner
The Breadwinner The Breadwinner
The Breadwinner The Breadwinner
TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (3 přehrávače)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku