Omlouváme se za problém s červenou chybovou hláškou na stráce s přehrávači. Problém byl na straně poskytovatelů přehrávačů a již jsme ho odstranili. V případě, že u Vás problém stále přetrvává, nás prosím kontaktujte na FB nebo emailem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: Sestry na život a na smrt


53 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
8778

Popis: Jack a Kate jsou manželé už mnoho let. Moc jim to ale neklape. Může za to Jackova nevěra i to, že nemůžou mít děti. Změna nastane, když Kate obdrží dopis od svého dvojčete, o kterém neměla ani tušení...Kate je výbornou fotografkou a nejraději fotí děti. Její manžel Jack je úspěšný právník, obhajuje však zločince. Kate nemůže mít své děti, bere antidepresiva a chodí k psycholožce. Jack vyhraje velký soudní případ, díky kterému dostane spoustu peněz. Kate z toho ale radost nemá, přála by si, aby obhajoval jen dobré lidi. Často také Jacka vyslýchá, kde byl a co dělal. Podezřívá ho z nevěry, protože v minulosti zjistila, že měl Jack poměr se svou asistentkou. Poté, co se Kate udělá špatně po nových antidepresivech, rozhodne se je přestat brát...Jednoho večera Kate obdrží dopis od Lindy, která je jejím jednovaječným dvojčetem, s návrhem na setkání. Kate s Jackem ji pozvou do Jackovy kanceláře. Na schůzku však Kate nedorazí, protože má strach. Linda je jí velmi podobná, ale na rozdíl od zapšklé Kate je veselá, koketní a atraktivní. Další den Kate poví Jackovi, že byla Lindu navštívit, ale je z ní zklamaná a nechce se s ní už vidět... Linda kontaktuje Jacka a sejdou se. Po nějakém čase spolu začnou mít poměr. Jack je zmatený, obě ženy vypadají stejně, ale s každou se cítí úplně jinak. S Lindou se cítí dobře – o všem si povídají, chodí do společnosti a mají skvělý sex. Jeho žena Kate je nepříjemná, nemluví s ním, nebo ho vyslýchá...Cassie, Jackova asistentka, se kterou měl poměr, na Jacka začne žárlit a chce se mu pomstít. Vydírá ho, že prozradí tajné informace o svědkovi, díky kterému Jack vyhrál poslední velkou kauzu. Na Jacka se začíná vše sypat. Linda na něj navíc tlačí, aby ji vyměnil za svou manželku, a začne dělat Jackovi naschvály. Vloupe se mu do domu, kde nechá pro Kate dopis, o jejich románku. Jack dopis naštěstí najde první...Jackova asistentka Cassie byla zavražděna. Linda nechá na záznamníku další vzkaz pro Kate. Jack se na ni naštve, hádají se a Linda mu ukáže svůj pozitivní těhotenský test. Pak mu sebere snubní prsten a spláchne ho do záchodu. Kate naopak vyhrožuje Jackovi rozvodem, který by mu v kariéře neprospěl...Detektiv vyšetřující Cassiinu smrt ukáže Jackovi fotku řetízku, který byl nalezen u místa činu. Jack v něm pozná Lindin řetízek...(TV Prima)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Sestry na život a na smrt
The Good Sister The Good Sister
TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (2 přehrávače)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku