Statistika návštěvnosti kin: 11.02 - 17.02   :   Crossroads - 14.02.2019 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: Polda a bandita 3


35 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
5673

Popis: Šerif Buford odchází do důchodu. Jako důchodce se však nudí, a tak přijme sázku - pokud dojede i se svým synem z Miami do Texasu do půl šesté druhého dne, vyhrává. Podmínkou je, že s sebou přiveze na autě reklamu nově otevíraného bistra jeho protihráčů - Enose Bernetta se synem. Cestou Enos líčí na Buforda a jeho syna různé pasti a snaží se ho připravit i o reklamní poutač - plastikovou nafouklou rybu. Nechybí bláznivé honičky v autech, až nakonec každý stíhá každého. Buford navíc v Texasu narazí i na Banditu, kterého honil celý život... Veľký Enos a Malý Enos práve otvorili reštauráciu s špecialitami z darov mora a majú v pláne dať o nej na známosť obvyklým spôsobom. Lenže Bandit je v tomto čase príliš zaneprázdnený a ako sa zdá, definitívne svoju túžbu po dobrodružstvách zavesil na klinec. Lenže je tu Cletus, nemenej zábavný a odvážny muž, ktorý si obliekol Banditov kostým a nechal sa vyzvať na neľahkú úlohu. Previesť obrovského žraloka z Miami do Texasu. Enos a šerif Buford totiž uzavreli stávku a v hre sú veľké peniaze. Lenže Cletus sa vďaka kostýmu na Bandita podobá až príliš a Buford najviac zo všetkého verí svojim zmyslom. Bandit je pre neho nepriateľ číslo jeden a naháňačka sa tak môže začať...(oficiální text distributora)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Polda a bandita 3
Smokey and the Bandit Part 3 Smokey and the Bandit Part 3
Šerif a bandit Šerif a bandit
TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (1 přehrávač)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku