Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: Jawbone


58 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
9908

Popis: Bývalý boxerský talent Jimmy McCabe (Johnny Harris) prepadol alkoholu a dotkol sa až samotného dna svojej existencie. Tento kedysi veľmi slušný chlap sa zo dňa na deň stal bezdomovcom a bez haliera vo vrecku ho môže zachrániť už len jediné miesto na svete - boxerský klub, kde kedysi trénoval a ktorý stále patrí jeho priateľovi a trénerovi Billymu (Ray Winstone). S dychom páchnucim po vodke, kruhmi pod očami a strhanou tvárou prichádza posledný raz požiadať o šancu opäť sa postaviť na nohy a poraziť jediného súpera, s ktorým vedie nekonečný zápas - svojho vnútorneho démona.(sochoking)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Jawbone
The Ballad of Jimmy McCabe The Ballad of Jimmy McCabe (neoficiální název)
TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (3 přehrávače)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku