Omlouváme se za problém s červenou chybovou hláškou na stráce s přehrávači. Problém byl na straně poskytovatelů přehrávačů a již jsme ho odstranili. V případě, že u Vás problém stále přetrvává, nás prosím kontaktujte na FB nebo emailem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: Den pro mou lásku


73 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
8998

Popis: Režisér Juraj Herz tentokrát překvapil citově působivým příběhem o manželské dvojici, která se musí vyrovnat s tragickou událostí, které ničivě zasáhla do jejího soužití. Režiséru se podařilo i v časech vypjaté normalizace vyprávění zbavit jakýchkoli politických odkazů, hrdinové si žijí jakoby navzdory době, uzavírajíce se do svého soukromí, do svých radostí i strastí... Všimneme si téměř karnevalového veselí, když i s kamarády podnikají bezmála happeningové akce, smyslem pro nenápadné postižení všední tváře velkoměsta (podíl kameramana Jiřího Macháně na lyrizaci obrazu je nesporný). Režisér nikde nepodlehl svodům melodramatu, příběh líčí střízlivě i emočně vypjaté scény. Film upoutal na svou dobu odvážnou, byť něžně natočenou milostnou scénou.(oficiální text distributora)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Den pro mou lásku
Day for My Love Day for My LoveHERCI

Kaproff, Dana, Vančurová, Marta, Jiří Lábus, Emma Černá, Bronislav Poloczek, František Němec, Josef Laufer, Marcel Vašinka, Jaroslava Tichá, Miroslav Kořínek, Jana Synková, Jiří Knot, Marta Richterová, Gabriela Wilhelmová, Jan Schmid, Jaroslav Heyduk, Zdeněk Srstka, Jindra Kvardová, Jan Hartl, Karel Smyczek, Milena Kaplická, Žofie Veselá (Kanyzová), Antonín Procházka, Jiřina Šejbalová, Vlastimil Harapes, Markéta Světlíková, Eva Svobodová, Eva Sitteová, Karel Novák, Jan Fišar, Jaromír Meduna, Václav Helšus, Vladimír Čech ml., Rostislav Novák st., Zuzana Schmidová, Petr Kratochvíl, Jiřina Zemanová, Václav Vodák, Táňa Fischerová, Olga Fleischerová, Šárka Jerieová, Jitka Nováková, Marie Durnová, Julius Neumann, Markéta Zinnerová, Kateřina Besserová, Dagmar Khainová, Karel Kochman, Karel Kochman, Jaromír Janáček, Jaromír Janáček, Irena Greifová, Irena Greifová, František Černý, František Černý, Lubomír Černík, Vladimír Labský, Vladimír Labský, Ljuba Konvalinková, Jiří Hurych, Jiří Hurych, Sylva Kamenická, Milada Černá, Libuše Salabová, Dagmar Havlová-Veškrnová, Jiří Zoubek, Magdalena Pakostová, Renata Schindlerová, Jitka Zimová, Pavel Hekela, Věra Barešová, Jarka Čapková, Vanda Čehovská, Anna Schugerová, Daniela Smyczková, Eva Stuchlíková, Hana Čermáková, Zdeňka Mašková, Marika Uzonidu, Dagmar Vlčková, Petr Adler, Jan Bernard, Karel Rybář, Daniela Horníčková

Scénáristi


REŽIE

HUDBA


TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (2 přehrávače)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku