Omlouváme se za problém s červenou chybovou hláškou na stráce s přehrávači. Problém byl na straně poskytovatelů přehrávačů a již jsme ho odstranili. V případě, že u Vás problém stále přetrvává, nás prosím kontaktujte na FB nebo emailem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: Breathe


74 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
20310

Popis: Príbeh dvoch dospievajúcich dievčat a ich intenzívneho a nebezpečného vzťahu. Charlène má sedemnásť a je plná pochybností a komplexov prameniacich z jej samoty. Je nenápadná, no túži byť stredobodom pozornosti. Keď jej príde do cesty krásna a sebavedomá Sarah, stanú sa z nich nerozlučné priateľky. Charlène je nadšená, cíti sa naplnená a nepremožiteľná. Sarah však nie je láskyplná bytosť ale skôr emočný vampír; nemiluje tak silno ako Charlène, ba možno ju nemiluje vôbec, len sa s ňou hrá. Charlène musí pozbierať všetku životnú silu, aby v tejto zrážke charakterov obstála. Jej postava je akýmsi nervovým centrom fi lmu, ktoré buble pod povrchom jej zdanlivo pokojnej tváre. Priepasť medzi oboma postavami je zvýraznená tým, že vekový rozdiel medzi oboma protagonistkami je päť rokov.(IFF Bratislava)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (1 přehrávač)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku