Omlouváme se za problém s červenou chybovou hláškou na stráce s přehrávači. Problém byl na straně poskytovatelů přehrávačů a již jsme ho odstranili. V případě, že u Vás problém stále přetrvává, nás prosím kontaktujte na FB nebo emailem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: Bitva na Neretvě


72 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
15432

Popis: Nemci sa po odchode z Afriky obávali vylodenia spojencov v Juhoslávii a preto sa rozhodnú zlikvidovať ohnisko odporu titových partizánov. V spojenectve s Talianmi, chorvátskými Ustašovcami a Četníkmi sa rozhodnú k obklúčovaciemu manévru. Po prvom talianskom víťazstve sa front zastaví pri brehoch rieky Neretvy, kde juhoslovanský partizánmi odrazia všetky útoky. Porazia a zajmú Talianov, odrazia útoky Nemcov a Ustašovcov, obklúčia a zajmú Četnikov. Koprodukčný film osloví autentickou talianskou technikou, replikami nemeckých Panterov na podvozkoch ruských T-34 a množstvom nemeckých diel a húfnic. Je prekvapujúce, že v jednej z hlavných úloh sa objavil S. Bondarčuk, kedže rusko-juhoslovanské vzťahy boli v čase trvania JFR na nízkej úrovni.(andykovac)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Bitva na Neretvě
Bitka na Neretvi Bitka na Neretvi
Die Schlacht an der Neretva Die Schlacht an der Neretva
The Battle of Neretva The Battle of Neretva
La battaglia della Neretva La battaglia della Neretva
Bitka na Neretve Bitka na Neretve
The Battle of the River Neretva The Battle of the River Neretva
TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (2 přehrávače)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku