Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujete: Bezbožný syn


59 %
Hodnocení ČSFD.cz

Přehrání
Počet zhlédnutí:
10794

Popis: Příběh založený na pravdivých událostech zachycuje život církevní skupiny mladých studentů. Vůdce je posedlý myšlenkou, že je bohem vyvolený k výjimečnému poslání, a tak může ovládat ostatní...Mladá dívka jménem Melissa je nalezena oběšená na houpačce. Dívka, která spáchala sebevraždu, je členkou církevní skupiny Požehnaného světla. Policie musí tento případ prověřit, protože jeden člen komunity – Adam – tvrdí, že je zodpovědný za její smrt. Detektivové Kingová a Miller vyslechnou jeho i jejího manžela Daniela, vůdce komunity. Daniel založí již na škole vlastní církevní komunitu pod záštitou církve Požehnaného světla. Daniel i jeho příznivci věří, že byl zvolen bohem k výjimečnému poslání. Po ukončení školy přestěhuje Daniel celou skupinu do velkého domu, kde si sami pěstují zeleninu, připravují zásoby, udržují fyzickou kondici a dívky i chlapci žijí odděleně. Společenství bude připravovat na konec časů a všichni členové mu musejí být naprosto oddaní. Melissa je zamilovaná do Daniela, ale on je homosexuál a začne si tajně s Erikem. Jeden ze členů skupiny, Ryan, o Danielovi začne pochybovat, a tak musí zůstat v jedné místnosti bez počítače, přátel i jídla a je později vykázán z komunity.Paula pracující na ústředí církve Požehnaného světla začne Daniela a jeho nelidské praktiky ve skupině kontrolovat. Pohrozí mu kvůli jeho touze ovládat lidi a poví mu, že ví o jeho homosexualitě. Daniel je vyslyšen bohem a zamiluje se do Melisy, mají svatbu v kostele a pak odletí na líbánky. Daniel si jí vůbec nevšímá, nechce se s ní milovat a označí ji za hříšnou. Po návratu je Daniel ještě více rozkazovačný, jeho nároky jsou stále přísnější a nesmyslnější, až další tři chlapci z komunity odejdou. Daniel Melissu šikanuje, vykáže ji do samostatného pokoje až do doby, kdy mu bůh sdělí, že je připravena být zpátky. Adam také přizná, že Daniel s ním měl pohlavní styk a nutil ho, aby osahával Melissu, která předtím užila silné léky. Vyšetřovatelé dojdou k závěru, že Melissa spáchala sebevraždu. Danielova skupina se rozpadne a on nemůže ani sehnat zaměstnání kvůli svým praktikám.(TV Prima)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

TRAILERY


Narozeniny PŘEHRÁT FILM (3 přehrávače)


Přehrát film

REKLAMA REKLAMA


Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku